Malowanie felg

Każdy pojazd wymaga od właściciela poświęcenia czasu. Drobne poprawki lakiernicze czy większe naprawy często wymagają mechanika bądź też wykwalifikowanych fachowców. Wiele rzeczy możemy zrobić co prawda sami, jednakowoż w wielu sytuacjach lepiej zaufać ludziom, którzy znają się na rzeczy. Jedną z tych czynności może być zwyczajne malowanie felg. Jest to jednak wymagająca czynność, którą co prawda możemy zrobić własnoręcznie. Nie zmienia to jednak faktu iż jest to zajęcie czasochłonne, a efekt uzyskany domowymi sposobami może być niezadowalający. Wszyscy dobrze wiemy, że przed malowaniem, felgi należy wyczyścić, a następnie dobrać do nich właściwy lakier. W tym momencie pojawia się problem, ponieważ jak wiemy nie każdy lakier będzie odpowiedni. Jest to kolejny powód, aby tą czynność powierzyć specjalistom.

Najlepszą opcją w tym momencie byłoby pojechanie do warsztatu, gdzie za niewielkie pieniądze zaoszczędzimy trochę czasu i własnych nerwów, a felgi zostaną umalowane przez ludzi z doświadczeniem. Rzecz jasna dobór warsztatu także musimy wziąć pod uwagę. Aby uniknąć przykrych sytuacji należy wybrać znajomy warsztat bądź też polecany punkt mechaniczny, o którego efekt końcowy malowania nie będziemy musieli się martwić.
Efekt po pomalowaniu przez osobę niedoświadczoną w porównaniu do osoby z wieloletnim doświadczeniem można sobie tylko wyobrazić. Każdy z nas doskonale wie, jak wygląda praca ludzi, którzy mają doświadczenie w danej dziedzinie w porównaniu do ludzi widzących lakier na oczy pierwszy raz w życiu.
Ceny malowania felg wahają się od 60 do 120 zł (w zależności od wielkości felg). Natomiast najtańsze lakiery kosztują 10-20 zł.
Jeśli liczy się dla was jakość i wykonanie, powinniście wybrać specjalistów znających się na rzeczy. W ten sposób też macie pewność, że nie stracicie wielu godzin na czyszczeniu i malowaniu a efekt końcowy na pewno was zadowoli.

Jeżeli jednak znacie się na rzeczy, sami macie doświadczenie i wiecie jak to zrobić. Możecie zamówić lakier odpowiadający wam kolorystycznie i jakościowo. Poświęcony na malowaniu czas jest bardzo ważny. Im bardziej się do niego przyłożymy (staranniej oraz dokładniej wykonamy swoją pracę) tym lepiej i dla felgi i dla naszego oka.
Należy pamiętać, że jakość produktu jest bardzo ważna. Nie chcemy przecież aby za jakiś czas po umalowaniu, farba odeszła bądź porobiły się na niej odpryski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *